FİYAT LİSTESİ
Aşağı Kaydırın
Evet
Hayır
Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

MÜKEMMELİ UZAKLAŞMADAN YAKALAYIN DİYE...

Merkezi bir yerde oturmak her açıdan avantajlıdır. Denizli’nin yenilenen yüzü Merkezefendi’de yer alacak Evora Rezidans, konumuyla da mükemmel. Bölgeye hakim bir noktada yükselecek bu proje, önündeki açık alanı ve ferah manzarasıyla da benzersiz.

EVORA

GÖRSELLERLE

EVORA REZİDANS

GEZİN, GÜLÜN, EĞLENİN DİYE...

Evora Denizli’de her şey hayatınızı kolaylaştırmak için düşünüldü. İki farklı alışveriş alanının bulunacağı projede evinizin yanındaki kafelerde arkadaşlarınızla buluşabilir, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak ticari alanlar sayesinde uzaklara gitmeden tüm işlerinizi halledebilirsiniz.

HAYAT ENERJİNİZ HEP YUKARIDA OLSUN DİYE Evora projesinde spor severler için yok yok. Tüm Denizli'nin hem sosyal yaşamının hem sportif yaşamın merkezi olacak. Kapalı ve açık yüzme havuzunda her anın keyfinin çıkaracaksınız.